Bonum et Gaudium - občianske združenie

• Vážení rodičia a priatelia Katolíckej spojenej školy v Nových Zámkoch,

na podnet vedenia Katolíckej spojenej školy,  Rady školy pri KSŠ a Rodičovského spoločenstva vzniklo v zmysle platného zákona občianske združenie pri Katolíckej spojenej škole na Andovskej ulici č. 4 v Nových Zámkoch pod názvom Bonum et Gaudium.
        Cieľom občianskeho združenia je podporovať rozvoj vzdelávania, výchovy, duchovného rastu a tvorivosti žiakov CZŠ, ako aj zvyšovanie ekologického vedomia žiakov, návrat k prírode, ochrana našej planéty, výchova k prevencii pred civilizačnými a zákernými chorobami, upevňovanie historického a národného povedomia, rozvíjanie tolerancie medzi národmi, národnosťami, podpora literárnej, výtvarnej, hudobnej, divadelnej, ľudovo-umeleckej, športovej a vednej činnosti žiakov. Dalej podporovať napredovanie žiakov v smere najnovších trendov rozvoja výpočtovej techniky a ich zdokonaľovanie sa vo výučbe cudzích jazykov, nákup učebných pomôcok, výpočtovej a didaktickej techniky, prevádzkovanie internetu využívaného žiakmi školy, modernizácia odborných učební, podpora aktivít v mimoškolskom čase, zakúpenie odbornej literatúry širokého spektra pre žiakov a pedagógov, podpora nadaných a talentovaných žiakov na súťažiach, výstavách a prehliadkach prác žiakov, podpora programov pre žiakov z viacdetných rodín.

Aby sa mohol naplniť program činnosti OZ Bonum et Gaudium pri Katolíckej spojenej škole v Nových Zámkoch, obraciame sa na Vás s prosbou o podporu, aby ste podľa svojich možností prispeli vecnými darmi alebo finančne v Tatra banke v Nových Zámkoch na číslo účtu 2668724016/1100.

Poštové poukážky si môžete vyzdvihnúť u svojich triednych učiteliek alebo na riaditeľstve Katolíckej spojenej školy v Nových Zámkoch.