• LETNÝ TÁBOR 3. DEŇ

• Do fotogalérie bol pridaný nový album LETNÝ TÁBOR 3. DEŇ.

☀️LETNÝ TÁBOR / 3.DEŇ☀️

🤸‍♀️Tretí deň sme mali na programe múzeum Jána Thaina, kde sme sa rozdelili na dve časti. Jedna polovica tvorila krásne obrazy a druhá športovala na Sihoti.

🍕Neskôr sme sa spoločne stretli a objednali sme si pizzu. 🎞Nasledovalo kino a ako vždy cestou sme nemohli vynechať zmrzlinku.

🎉Náš Paťko mal meniny a priniesol svojim spolužiakom malé občerstvenie.

🤗Opäť to bol krásny, slnečný, tvorivý deň.🤗

• KONCOROČNÝ VÝLET V CHATEAU BELÁ

• Do fotogalérie bol pridaný nový album KONCOROČNÝ VÝLET V CHATEAU BELÁ.

🏰VÝLET V CHATEAU BELÁ🏰

Dňa 26.6. sa žiaci 7.A triedy vybrali s pani učiteľkami Henikou a Veronikou do kaštieľa Chateau Belá.

🚗V Mužli na nich čakali pristavené autá ako vo filmoch, ktoré ich odviezli do kaštieľa.

🍽Po príchode na nich čakalo jedno veľké prekvapenie: okrem ochutnávky džúsov, croissantov boli všetci pozvaní aj na fantastické raňajky. To bolo radosti!

💪Po oddychu nasledovala prehliadka kaštieľa, deti si mohli zacvičiť vo fitness centre, zahrať si biliard, sadnúť si do veľkých kresiel.

💃Po prehliadke sa poprechádzali v parku, tancovali pri jazierku. Celý deň sa cítili, ako keby boli v kaštieli doma.

• LETNÝ TÁBOR 2.DEŇ

• Do fotogalérie bol pridaný nový album LETNÝ TÁBOR 2.DEŇ.

☀️LETNÝ TÁBOR / 2. DEŇ☀️

🤸Včera sme mali tiež deň plný zážitkov a rôznych aktivít.

🪐Po rannej rozcvičke sme navštívili astronomický kabinet.

🌟Astrokabinet poskytuje záujemcom priestor pre pravidelné astronomické pozorovania, ako aj pre rozširovanie teoretických znalostí. Deťom sa tu veľmi páčilo.

🍦Cestou nesmela chýbať obľúbená zmrzlinka.

👩‍🚒Záver dňa už patril hasičom, ktorí nás prišli navštíviť. Vyskúšali sme si vysielačky, sedenie za volantom hasičského auta a mnoho iných vecí.

🌞Prežili sme spolu krásny slnečný deň.

• LETNÝ TÁBOR

• Do fotogalérie bol pridaný nový album LETNÝ TÁBOR.

🤸‍♂️LETNÝ TÁBOR / 1. DEŇ🤸‍♀️

☀️Včera odštartoval náš tradičný letný tábor s Katolíckou spojenou školou. Už hneď ráno pani učiteľky a pani vychovávateľky privítali deti s rannou rozcvičkou.

👮‍♀️Plní energie sme sa potom vybrali na Mestskú políciu, kde nás čakala ukážka výcviku psov. Pani policajtka nám porozprávala o práci na polícii a ukázala ich výstroj, ktorú sme si mohli aj vyskúšať.

🍽😋Po skvelom obede, ktorý nám pripravili pani kuchárky nás už čakalo obľúbené kino s rozprávkou Kocúr v čižmách.

🍦Cestou sme si pochutili aj na výbornej zmrzlinke.

🤗 Už teraz sa tešíme, čo prinesú ďalšie dni!

• ZÁŽITKOVÉ UČENIE VONKU

• Do fotogalérie bol pridaný nový album ZÁŽITKOVÉ UČENIE VONKU.

🕊️ZÁŽITKOVÉ UČENIE VONKU🕊️

💡Vedeli ste, že... ... poštové holuby vždy trafia k svojmu majiteľovi? ...poštové holuby dokážu preletieť až do vzdialenosti 1000km? ...poštové holuby dokážu letieť rýchlosťou až 150km/hod? ...počas 1. a 2. svetovej vojny sa využívali na posielanie správ z frontu? ...poštové holuby sa orientujú podľa polohy slnka a geomagnetického poľa Zeme? ...poštové holuby dokážu vidieť až do vzdialenosti 40 km? ...najdrahší holub na svete bol vydražený za 1,25 milióna eur?

🤗Tieto a mnohé ďalšie zaujímavosti sme sa dozvedeli na prednáške chovateľa poštových holubov Mariána Fubicha, ktorý nám ich prišiel ukázať a porozprávať nám o nich priamo na Katolícku spojenú školu.

👏Ďakujeme za skvelú možnosť dozvedieť sa viac o týchto fascinujúcich tvorcoch toľko zaujímavých informácií.