• Hľadáme pani kuchárku/pána kuchára

• 18. 1. 2024
        • Školská jedáleň pri Katolícka Spojená Škola v Nových Zámkoch
          príjme do pracovného pomeru vyučenú kuchárku/kuchára.

Bližšie informácie na tel.čísle 035/6404 309, 035 6428 500,
          alebo osobne u pani vedúcej školskej jedálne.

• POZÝVAME NA KRESŤANSKÝ PLES

• 17. 1. 2024
        • Srdečne pozývame školskú komunitu na Kresťanský ples,
          ktorý je súčasťou komunitného života našej školy.

Lístky si zakúpite u predsedníčky Rady školy - Silvii Kostyálovej.

V nádherných priestoroch Cisársko-kráľovskej historickej jazdiarne v Nových Zámkoch prežijeme spolu večer plný zábavy, tanca a priateľských rozhovorov. Večerom bude sprevádzať živá hudba: Hudobná skupina Kontrast po celú noc!

Organizátorom plesu je Spoločenstvo rodičov pri Katolícka Spojená Škola a Spoločenstvo farnosti Nové Zámky.

• ❄️DECEMBER V ŠKD❄️

• 21. 12. 2023
        • Do fotogalérie bol pridaný nový album ❄️DECEMBER V ŠKD❄️.

❄️DECEMBER V ŠKD❄️

☃️Deťúrence sa tešili prvému snehu. Je jasné, že tieto chvíle strávili vonku guľovačkou, stavaním snehuliakov.

✨️Ani sme sa nenazdali a už tu bol Mikuláš. Písali sme milé priania spolužiakom aj učiteľom.

✂️K tomuto zimnému času neodmysliteľne patrí vianočné tvorenie. Zahrali sme si aj s novými hračkami, venovali sa adventným aktivitám.

👩‍🍳Tento mesiac sa s nami rozlúčila aj pani kuchárka, prišli sme ju pozdraviť.

🧹Pred prázdninami nás čakalo aj veľké upratovanie, ktoré sme hravo zvládli.

• ✨️VIANOČNÉ NEBO✨️

• 20. 12. 2023
        • Do fotogalérie bol pridaný nový album ✨️VIANOČNÉ NEBO✨️.

✨️VIANOČNÉ NEBO✨️

🎄️Naša vianočná akadémia bola ako rozprávka plná radosti, hudby a nezabudnuteľných chvíľ! ✨️Spoločne sme sa ponorili do krásneho sveta vianočnej atmosféry, keď naše talentované deti predviedli úžasné vianočné vystúpenie.

🎶🎻💃Naše malé hviezdy z prvého stupňa až po staršie ročníky predviedli svoje umenie a nadanie prostredníctvom pesničiek, tancov, básní a divadelných vystúpení. Každý výkon bol jedinečný a plný emócií, čo nám vytvorilo neopakovateľnú atmosféru lásky a radosti.

🙏❤️👨‍👩‍👧‍👦Každý príbeh mal svoju špeciálnu myšlienku o viere, láske, solidarite a dôležitosti rodiny počas vianočných sviatkov.

🎄Pripomenuli sme si pravý význam sviatku – spojenie, láska a radosť z narodenia Ježiša. Veríme, že tieto chvíle zanechajú všetkým v srdciach nezabudnuteľný vianočný odkaz.