• FLORBAL - Super pohár

• 22. 3. 2024
        • Do fotogalérie bol pridaný nový album FLORBAL - Super pohár.

GRATULUJEME 🏆 REPREZENTANTOM

👏🏼Žiaci 2. stupňa sa zúčastnili florbalovej súťaže škôl: 🏒Super pohár. V konkurencii ďalších štyroch škôl ZŠ G. Bethlena, ZŠ Lipová, ZŠ Michal nad Žitavou a ZŠ Húl skončili na skvelom 2. mieste po troch víťazstvách a jednej prehre.

Reprezentovali našu školu:
          👉🏼Sebi, Martin a Samko zo 6.A
          👉🏼Maťko a Erik z 8.A
          👉🏼Feri a Miško z 9.A a Alex z 9.B

👏🏼Ďakujeme chlapcom za skvelý výkon a tešíme sa z ich veľkej bojovnosti! Žiakov na podujatí sprevádzal p.učiteľ Mgr. Peter Jurík. 🌟 Ďakujeme!

• JANUÁR V ŠKD

• 22. 3. 2024
        • Do fotogalérie bol pridaný nový album JANUÁR V ŠKD.

❄️JANUÁR V ŠKD❄️

✂️Spoločný čas sme strávili tvorením a vyrábaním rôznych originálnych darčekov.

🖌Tento mesiac sa niesol aj tvorbe a v príprave na karneval, ktorý sa uskutoční tento mesiac. Vyrábali sme si korunky, držiaky na ceruzky, náramky, maľovali krásnu zimu.

🤝Okrem toho sme sa často hrali spoločenské hry a nezabudli sme ani na deň komplimentov, kde cieľom bolo potešiť spolužiaka, či pani učiteľku nejakým milý odkazom, ktorý ho bude prevádzať celý týždeň.

• AKREDITÁCIA na ERASMUS+

• 25. 2. 2024
        •

Sme veľmi poctení, že SAAIC – Národná agentúra programu Erasmus+ pre vzdelávanie a odbornú prípravu udelila Katolíckej spojenej škole Akreditáciu na Erasmus+. Spomedzi vyše 80 škôl, ktoré o akreditáciu v uplynulom kole požiadali, patríme medzi 32 škôl/organizácií na Slovensku, ktorým akreditácia bola udelená.

Získaná akreditácia nám umožňuje plnohodnotné zapojenie sa do programu Erasmus+ až do konca roka 2027 a znamená zjednodušený prístup k žiackym a učiteľským mobilitám.

Vďaka akreditácii Erasmus+ sa budeme môcť aj naďalej radiť medzi európske školy, ktoré svojou aktivitou a systematickou prácou v programe prispievajú k trvalo udržateľným vzdelávacím postupom a metódam získaným práve v projektoch Erasmus+.

Ďakujeme SAAIC - Erasmusplus SK za tento titul. Veľmi si to vážime.

• PODPORTE VAŠE DETI 2% Z DANE

• 19. 2. 2024
        • Občianske združenie Bonum et Gaudium pracuje pri našej Katolícka Spojená Škola.
          Podporuje kultúrne, športové, environmentálne a spoločenské aktivity pre deti a žiakov.

Za podporu vopred ďakujeme!

Ako postupovať pri 2% dane:

Ste zamestnanec a ročné zúčtovanie dane za Vás robí zamestnávateľ?

1.) Do 15.2.2024 požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň za rok 2023.
          2.) Potom ho požiadajte, aby Vám vystavil.
          3.) Z tohto Potvrdenia si zistíte dátum zaplatenia dane a vypočítať 2% z Vašej zaplatenej dane - to je maximálna suma, ktorú môžete v prospech prijímateľa poukázať. Táto suma však musí byť minimálne 3 €.
          4.) Stiahnite si a vyplňte tlačivo: Vyhlasenie_2_percenta_2024.pdf

5.)Údaje, ktoré potrebujete v tlačivách uviesť:
          Obchodné meno: BONUM ET GAUDIUM o.z., Andovská 4, 940 01 Nové Zámky

6.)Obe tieto tlačivá (Vyhlásenie spolu s Potvrdením) môžete doručiť po dieťati škole, alebo doručte do 30. apríla 2024 na daňový úrad podľa Vášho bydliska.

Podávate si daňové priznanie sami?

1.) Riadne vyplňte daňové priznanie.
          2.) Vypočítajte si Vaše 2% z dane z príjmov fyzickej osoby – to je maximálna suma, ktorú nám môžete poukázať, minimálne však 3 €.
          3.) V DP (daň.priznaní) pre fyzické osoby sú už uvedené kolónky na poukázanie 2% z dane v prospech 1 prijímateľa (typ A VIII. Oddiel priznania, typ B XII. Oddiel priznania).

Údaje, ktoré potrebujete do daňového priznania uviesť:
          Obchodné meno: BONUM ET GAUDIUM o.z., Andovská 4, 940 01 Nové Zámky

4.) Riadne vyplnené DP doručte v lehote, ktorú máte na podanie daňového priznania (zvyčajne do 31.3.2024) na daňový úrad podľa Vášho bydliska.