• ADVENT

• 14. 12. 2023
        • Do fotogalérie bol pridaný nový album ADVENT.

🕯✨ Druhá adventná sviečka nám prináša ešte väčšiu radosť a svetlo na našej škole! 🕯✨

✨️V stredu sme spoločne s pánom kaplánom Martinom zapálili druhú sviečku na adventnom venci, čo znamená, že sa približujeme k Vianociam s každým novým dňom.

🎸V sprievode gitary a pesničiek sme si pripomenuli, že počas adventu by sme mali trochu spomaliť, vziať čas na zastavenie sa a s láskou v srdci očakávať narodenie Ježiša.

❤️V tomto období sa nám otvára priestor na hľadanie pokoja a radosti v našich srdciach. Naša škola je miestom, kde sa stretávame ako komunita plná lásky a vzájomného porozumenia. Adventný čas nám pripomína hodnoty ako sú solidarita, láska a trpezlivosť.

🤗Nech aj naša škola je miestom, kde sa tešíme na každý nový deň a na vzájomné zdieľanie radosti zo svetla adventných sviečok.

• Vianočné trhy na Hlavnom námestí

• 14. 12. 2023
        • Do fotogalérie bol pridaný nový album Vianočné trhy na Hlavnom námestí.

STRETNIME SA NA NÁMESTÍ

Tešíme sa zo stretnutí s vami na Vianočných trhoch na Hlavnom námestí v Nových Zámkoch.

KAŽDÝ DEŇ 13:00-18:00

Aj tento rok vás čakáme v stánku na vianočných trhoch na 📍 Hlavnom námestí v Nových Zámkoch.
          🗳 Kúpou lokálnych handmade výrobkov podporíte aktivity našej školy.

Ďakujeme všetkým deťom a pani učiteľkám, vychovávateľkám, asistentkám, ktoré svojimi kreatívnymi nápadmi vytvorili krásnu ručne vyrobenú ponuku.

• 🍂NOVEMBER V ŠKD🍂

• 13. 12. 2023
        • Do fotogalérie bol pridaný nový album 🍂NOVEMBER V ŠKD🍂.

🍂NOVEMBER V ŠKD🍂

V mesiaci november prevládali spoločenské hry, napríklad aj taký

🃏turnaj v pexese

🎁pripravovali sme darček pre našu pani riaditeľku k meninám

❤️‍🩹naučili sme sa základy poskytovania prvej pomoci

🍁nechýbalo jesenné tvorenie z listov 🕯príprava svietnikov na Noc svetla, ktoré nám krásne svietili

🐴výroba koníkov na sv. Martina

👏Ďakujeme pani vychovávateľkám za ich kreativitu a skvelé nápady, ktoré ako vidíte vyčarili úsmev na tvári našich žiakov.

• MIKULÁŠSKA ZABÍJAČKA

• 13. 12. 2023
        • Do fotogalérie bol pridaný nový album MIKULÁŠSKA ZABÍJAČKA.

Tradičná mikulášska zabíjačka bola skvelá!
          To všetko vďaka vám, milí priatelia! ❤️

👏🏼 Pani učiteľky a rodiny si pripravili pre deti i dospelých veľa kreatívnych dielničiek. Mohli sme si vyskúšať zdobenie perníčkou, pečenie oblátok, vyrábať si dekorácie do bytov, ikebany, ozdoby na vianočný stromček. 🐷 Asi najvzácnejším zážitkom bola možnosť skúsiť si vyrobiť klobásu. Plniť klobásky nie je ľahká robota, no skúsili si ju aj naši najmenší. Všetky tri súťažiace klobásky chutili veľmi dobre 🙂

🧩 Spolu sme vytvorili priestor pre komunitu, deti, mladých, rodiny a priateľov. Bolo nám spolu dobre. Radosť srší aj z fotografií.

📸 Za fotky ďakujeme pani učiteľkám a vychovávateľkám!

☀️Ďakujeme všetkým spolupracovníkom ☀️